گروه شرکت های پروما با قدمتی ده ساله در سرمایه گذاری و فعالیت در صنعت ایجاد فروشگاه های بزرگ زنجیره ای با علامت تجاری پروما ،توانسته است گسترده حضورخود را با بهره برداری شعب فروشگاهی بزرگ در اقصی نقاط کشور وسعت بخشیده و استراتژی خود را برای توسعه شعب سایر استان های کشور برنامه ریزی کند.
این تنها بخشی از  فعالیت های گروه پروما در راستای تلاش برای رونق بخشیدن به اقتصاد،صنعت و اشتغالزایی برای جوانان برومند این مرز و بوم است.
گستره ی فعالیت های سازنده افتصادی پروما در زمینه های وسیعتری چون:ساخت و ساز های عظیم عمرانی-حمل و نقل و ترانزیت کالا و مشتقات نفتی به کشور های همسایه-صادرات و واردات-تجارت-ساخت،تجهیز و راه اندازی پمپ بنزین و .... پیش رفته است.امروزه پروما مفتخر است به اینکه تمامی این فعالیت ها از مرحله طراحی،ساخت، راه اندازی و در نهایت مدیریت و فعالیت بدست توانمند متخصصین،مهندسین و جوانان غیور ایران زمین صورت گرفته است.
پروما به خود میبالد که با ایجاد و جذب هزاران شغل مستقیم و غیر مستقیم در خدمت توسعه و آبادانی ایران اسلامی است.
این پایان راه نیست،مدیران و برنامه ریزان پروما همواره بر این عهد پایبند هستند که تا ایران و ایرانی برجاست دست از تلاش خود برای شکوفایی کشور نکشند و پیوسته بکوشند تا در گسترش این امر نیکو و  سازنده یعنی اشتغال زایی مثمر ثمر باشند.

با عنایت خداوند متعال در این راه میمانیم و هر روز بدنبال راه های بهتر و بیشتری هستیم تا در شکوفائی هرچه بیشتر این مرز و بوم مفید باشیم.انشاءالله

                                                                         

                                                                   ( مدیریت گروه پروما )